Realizujemy zamówienia od 1 sztuki. W celu otrzymania wyceny napisz do nas lub zadzwoń. Nasz konsultant przekaże zwrotnie ofertę.

 

Linia frontów Naturalny Styl powstała z myślą o tworzeniu mebli trwałych, produkowanych w zgodzie z naturą. Jest to połączenie designu z surowymi materiałami takimi jak sklejka oraz płyta OSB. Oferowane przez nas produkty skierowane są dla koneserów dobrego designu. Użyte przez nas materiały wpisują się w nowoczesne i niepowtarzalne wnętrze. Postrzegane są jako produkt ekskluzywny, a jej walory dekoracyjne są bardzo cenione. Naturalna barwa dodaje pomieszczeniu elegancji.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy unikatowe wzory, które w dowolny sposób można umieszczać na frontach. Używamy specjalistycznych lakierów meblowych, tworzących trwałą powłokę zabezpieczającą przed rysowaniem oraz zaplamieniem.
Biorąc pod uwagę zalety dekoracyjne tego produktu mogą być one również doskonałym uzupełnieniem mebli kuchennych. Możemy wykonać niepowtarzalny zamiennik paneli szklanych przez co wnętrze stanie się ekologiczne oraz wysublimowane.

Rodzaje pochwytów frezowanych we frontach:

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.