Realizujemy zamówienia od 1 sztuki. W celu otrzymania wyceny napisz do nas lub zadzwoń. Nasz konsultant przekaże zwrotnie ofertę.

VISTYLO KIDS - to produkt zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Łączy on zabawkę manipulacyjną, rozwijającą umiejętności manualne malucha, z ozdobnym elementem, wzbogacającym aranżacje dziecięcego pokoju. Do wykonania osłony VISTYLO KIDS zastosowana jest płyta MDF o grubości 12mm, która wykończona jest lakierem akrylowym, w wybranym kolorze, całkowicie ekologicznym i bezpiecznym przy kontakcie z dziećmi.

Proponowane przez nas wzory są tak zaprojektowane aby najmłodsi czerpali z nich jak najwięcej zabawy i radości, a przy tym były dla nich całkowicie bezpieczne.

Dzięki zastosowaniu VISTYLO KIDS, zasłaniamy i uatrakcyjniamy mało estetyczny element pomieszczenia, jakim jest grzejnik, a także ograniczamy dostęp naszych najmłodszych do niebezpiecznego dla nich urządzenia.

Osłona VISTYLO KIDS, dzięki naszym uniwersalnym mocowaniom, może byś powieszona bezpośrednio na grzejnikach, praktycznie każdego typu. Możemy też wykonać dla Państwa obudowę pełną-meblową (z bokami i parapetem) i z otwieranym frontem VISTYLO KIDS.

Oprócz tradycyjnego pokoju dziecięcego, nasze produkty VISTYLO KIDS można stosować także w żłobkach, przedszkolach oraz innych placówkach edukacyjno-opiekuńczych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.