Realizujemy zamówienia od 1 sztuki. W celu otrzymania wyceny napisz do nas lub zadzwoń. Nasz konsultant przekaże zwrotnie ofertę.

Bazą do produkcji naszych osłon jest w standardzie płyta MDF o grubości 12mm. Możemy tez zastosować płytę o grubości 8, 10, 16, 18mm Ze względu na sposób wykończenia oferujemy Państwu fronty:

  • VISTYLO SOFT – to surowa płyta MDF z wybranym wzorem frezowania, do samodzielnego pomalowania. Do tego celu można użyć dowolnej farby w zależności od tego jak trwałą powłokę chcemy stworzyć.
  • VISTYLO EKO - to fronty, które malujemy ekologicznymi farbami akrylowymi na biały kolor. Możemy też użć innych kolorów z palety RAL
  • VISTYLO CLASSIC - na powłokę zewnętrzną stosowane są najwyższej jakości lakiery poliuretanowe, zwiększające trwałość i odporność powierzchni na zarysowania i czynniki zewnętrzne, jak wilgoć czy temperaturę powietrza.

Decydując się na front z linii VISTYLO, mają Państwo możliwość wyboru odpowiedniego wzoru, który jest frezowany w płycie (wzory dostępne są w zakładce wzory frontów) oraz wykończenia rantu płyty.

Ze względów estetycznych polecamy maskowanie otworów specjalną siatką PVC, która od tyłu zasłania wycięte otwory, dzięki czemu grzejnik jest całkowicie niewidoczny. Siatka jest bardzo wytrzymała i umożliwia swobodny przepływ powietrza. W standardzie siatka ma kolor biały lub czarny, możemy ją także wybarwić na dowolny kolor pasujący do koloru frontu.

Dla Państwa potrzeb, stworzyliśmy różne modele osłon VISTYLO

Maskownica wieszana bezpośrednio na grzejniku

Za pomocą uniwersalnych uchwytów montażowych możemy powiesić ją na dowolnym grzejniku. Unikamy dzięki temu konieczności wiercenia w ścianach i w każdej chwili możemy osłonę zdemontować.

Maskownica mocowana do zabudowy np. z płyt gipsowo-kartonowych

Często pod parapetami decydujecie się Państwo na zabudowę wykonaną z płyty gipsowo – kartonowej, dzięki której ukrywane są wszelkiego rodzaju rury i nieestetyczne grzejniki.

Nasze osłony można przykręcać bezpośrednio do płyty G-K lub zastosować nasz system umożliwiający jej otwieranie.

Obudowa meblowa grzejnika – stojąca lub wisząca

To typ osłony, który możemy być traktowany jako mebel. Przymocowany do obudowy Front VISTYLO jest otwierany, co daje łatwy dostęp przy regulowaniu temperatury lub czyszczeniu instalacji.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.